fotografia eventowa - oferta

Organizujecie wydarzenie i rozglądacie się za kimś, kto stworzy dla Was fotorelację, która będzie mogła być Waszą wizytówką? Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio z fotografią eventową i z ofertą, która być może zakończy Wasze poszukiwania.

Co jest istotne – pracuję na terenie całego kraju (i poza też).

zdjęcia z eventów
Fotoreportaż z wydarzeń

Ustaliliśmy już, że niewątpliwie jestem fotografem eventowym, ale jakie wydarzenia konkretnie mogę sfotografować dla Waszej firmy? Wykonuję fotorelacje z imprez firmowych, targów, bankietów, konferencji, szkoleń, wyjazdów integracyjnych, wszelkiego rodzaju akcji promujących działalność i… z wszystkich innych imprez, które będziecie organizować.

Przez lata zdobyłam doświadczenie w fotografii eventowej fotografując między innymi wydarzenia: Międzynarodowych Targów Poznańskich, Facebooka, Pyrkonu, Cermag, TPA Poland, Bike Café, Game Industry Conference, VOX, Nivea. 

Fotografując podczas eventu staram się być niezauważalna (nie używam lamp błyskowych) i uchwycić całe wydarzenie różnorodnie (plany ogólne, zbliżenia, jak i zdjęcia detali), z różnych perspektyw.

Cennik zdjęć eventowych

Poniższy cennik jest orientacyjny, bym mogła dokładnie wycenić proszę o kontakt i podanie lokacji, liczby godzin fotografowania oraz informacji o dodatkowych oczekiwaniach (np. oprócz reportażu zdjęcia na ściance).

Ilość otrzymanych zdjęć: przy godzinnym reportażu otrzymujecie 30 ujęć (możliwość samodzielnego wybrania), eventy trwające powyżej godziny – bez górnego limitu.

Przy całodziennym i kilkudniowym reportażu istnieje możliwość obróbki zdjęć w trakcie trwania wydarzenia: +30% ustalonej kwoty.

Zdjęcia z eventu otrzymujecie w ciągu 5 dni.

Podane ceny zawierają przekazanie autorskich praw majątkowych.

Porozmawiajmy o Waszym wydarzeniu – kontakt@majakasztelan.pl, abyście w rezultacie mogli otrzymać ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.